TMMOB İÇMİMARLAR ODASI ŞUBELERİ

  • sube baskan
  • Genel Başkan
    Emrah KAYMAK

  • Genel Merkez'e Bağlı İl ve İlçe Temsilciler

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Gül Merve YILMAZER

  • İstanbul Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri



  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Yasin Coşar YAĞCI

  • Ankara Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

    • Afyonkarahisar İl Temsilcisi Zakire ALİMOĞLU
    • Bolu İl Temsilcisi Güldeniz ZEYREK
    • Eskişehir İl Temsilcisi Esen ÜNVERDİ
    • Nevşehir İl Temsilcisi M. Aysu YÜCEL ARSLAN
    • Kayseri İl Temsilcisi Ezgi AKSU
    • Kırşehir İl Temsilcisi Soner BAHADIR
    • Karaman İl Temsilcisi Razamazan Kağan ÇETİN

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Burcu YAZGAN PARLAK

          • İzmir Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

            • Bodrum İlçe Temsilcisi Kadriye Gizem FERAT
            • Datça İlçe Temsilcisi Ceyda YENER
            • Fethiye İlçe Temsilcisi Süleyman SAYIN
            • Kütahya İl Temsilcisi Elif ÖZDOĞLAR
            • Marmaris İlçe Temsilcisi Deniz GÖÇKÜNCÜ
            • Kuşadası İlçe Temsilcisi Derya BAKIRHAN
            • Manisa İl Temsilcisi Gizem YILDIRIM
            • Aydın İl Temsilcisi Eda TEMEL VARDAR
            • Muğla İl Temsilcisi Dilruba HÜDAİ

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Muhittin İNCE

          • Trabzon Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

            • Ordu İl Temsilcisi Burak PAMUK
            • Samsun İl Temsilcisi Oğuzcan KARATAŞ
            • Erzurum İl Temsilcisi Mustafa AYDIN
            • Tokat İl Temsilcisi Murat AKSEL
            • Sinop İl Temsilcisi Hayat ALTUNBİLEK
            • Amasya İl Temsilcisi Cem PEKER
            • Rize İl Temsilcisi Osman Berkan AYKANAT
            • Giresun İl Temsilcisi Caner CEBECİ

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Zühal DOĞRU TOK

          • Adana Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • İskenderun İlçe Temsilcisi Rasim Gökay KAVVASOĞLU

          • Osmaniye İl Temsilcisi Mehmet AKCA

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Serkan EŞMELİ

          • Antalya Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • Alanya İlçe Temsilcisi Hüseyin ÜNAL

          • Denizli İl Temsilcisi Azize YILDIZ

          • Manavgat İlçe Temsilcisi Mervan Doğan TÜTER

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Ali GÖZÜTOK

          • Bursa Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • Balıkesir İl Temsilcisi Feyza SIRLAN

          • Biga İlçe Temsilcisi Dilay YAŞAR KOŞDERE

          • Çanakkale İl Temsilcisi Göknur GÖK

          • Edremit İlçe Temsilcisi Kemal Kaya ÖZTOPRAK

          • Bilecik İl Temsilcisi Ayşenur GÖÇMEN
            Yalova İlçe Temsilcisi Onur ERGAN

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Hazel PALA ÖZCAN

          • Kocaeli Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri


          • Düzce İl Temsilcisi Zülal Kahruman

          • Sakarya İl Temsilcisi Hüden Karasan

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Hüseyin Süleyman DOĞAN

          • Diyarbakır Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilciler

              • Batman İl Temsilcisi Ferhat GÜNEŞ
              • Malatya İl Temsilcisi Fırat BOZKUŞ
              • Şanlıurfa İl Temsilcisi Tekin KAHYAOĞLU
              • Van İl Temsilcisi Nazdar Deniz DEMİRHAN
              • Gaziantep İl Temsilcisi Eray ERTURHAN
              • Kahramanmaraş İl Temsilcisi Cemal Yavuz KOZANOĞLU
              • Mardin İl Temsilcisi Mustafa SÜRER

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Kemal Burçin KÖKSAL

          • Mersin Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

            • Anamur İlçe Temsilcisi Sibel GÜZEL TEKİN
            • Erdemli İlçe Temsilcisi Ceren UÇAR
            • Karaman İl Temsilcisi Ramazan Kağan ÇETİN

             

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            İsmail MALÇOK

          • Konya Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

            • Nevşehir İl Temsilcisi M. Aysu YÜCEL ARSLAN
            • Kayseri İl Temsilcisi Ezgi AKSU